طراحی سایت وردپرسیطراحی وب سایت با سیستم وردپرس

طراحی وب سایت وردپرسی
در این صفحه از وب سایت کلیه خدماتی که توسط مجموعه MasterDM در حوزه طراحی سایت با وردپرس انجام می شود، مورد بررسی قرار گرفته که هر کدام را می توانید از منوی سمت راست انتخاب کنید و اطلاعات لازم در هر زمینه را بدست آورید.

اگر به طور خلاصه بخواهیم مخاطبین مورد هدف توسط مجموعه MasterDM را ذکر کنیم، به اشخاصی و شرکت هایی که قصد طراحی سایت داشته باشند، دانشجویانی که قصد طراحی سایت با وردپرس برای دانشگاه و پروژه های خود دارند و همچنین افرادی که قصد خرید قالب وردپرس برای سایت خود داشته باشند را مورد بررسی قرار داده ایم.

از طریق منوی سمت راست راحت تر و سریع تر به هدف خود دست یابید.

برای طراحی و راه اندازی یک وب سایت شما باید چند مورد را مدنظر داشته باشید تا در همین ابتدای و در ادامه پروژه با ضرب المثل معروف ” خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج” مواجه نشوید.

انواع وب سایت های طراحی شده با وردپرس

Be the Leader in your Industry. Make your Competitors Jealous. Find Out More

Our Development ProcessFocusing on the 3 key elements of any successful marketing strategy.

crosshair

1. Creative

Create thumb-stopping ads that capture your prospects attention and get them interested in what you have to offer.

2. Targeting

Find your customers online, drive them to your website & then bring them back again with well designed retargeting ads.

algorithm

3. Optimisation

Our tech experts optimise every stage of your funnel to ensure that maximum ROI is being achieved.

We Serve our Clients’ Best Interests with the Best Marketing Solutions. Find Out More

Check Out Our WorkSome of our Web Design Work

FAQsWeb Development Services FAQs

Digital Marketing is all about driving the right audience to your website. Our Digital Marketing FAQ can help answer any questions you may still have about the services we offer. Here are answers to the most common Digital Marketing FAQs.

When it comes to digital marketing, we have the answers! Below is a list of questions frequently asked by various people, business owners and marketers. We have compiled this list based off of the questions that we are often asked by our clients and the questions that are commonly asked online and on social media.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Our answers to the questions most commonly asked. Ask us a Question

  Request a Call Back

  A brand strategy isn’t a wish list. It’s a roadmap leading the way to a better version of your brand, a guide successfully branding your company.

  And we don’t know about you, but we think it’s time to start the journey. Because when you know that your brand could be so much more, there’s no time to waste.

  If you’re ready to make your brand into everything it was meant to be, we’re here to make it happen. Pull up a chair, get in touch, and let’s start your brand transformation.

  Note: Your details are kept strictly confidential as per our Privacy Policy.

  وب سایت های معروف بسیاری در فضای وب مشاهده می کنید با سیستم های مدیریت محتوای آماده‌ای همچون وردپرس، جوملا، دروپال و … طراحی و ساخته شده اند. در زیر تعدادی از معروف ترین وب سایت های ساخته شده با وردپرس را ذکر کرده ایم:

  سایت رسمی کشور سوئد
  شرکت نیویورک‌تایمز
  وبلاگ شرکت موزیلا
  اتاق خبر فیسبوک

  وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای آماده می باشد که با زبان برنامه نویسی php نوشته شده و متن باز یا open source است. یعنی هر برنامه نویسی می تواند در هسته آن تغییر ایجاد کند و تغییرات لازم را بر روی هسته آن اعمال کند.

  دلیل معروف و محبوبیت وردپرس، سادگی کار کردن با آن و استفاده از آخرین تکنولوژی ها است. یکی دیگر از دلایل محبوبیت سیستم های وردپرس، تعداد افزونه های موجود آن می باشد که مدیر سایت برای راه اندازی یک قسمت ساده و ایجاد تغییر داخل سایت می تواند افزونه مورد نیاز را دانلود و بر روی هسته وردپرس نصب نماید.

  ** حال آیا می توان هر وب سایتی با هر امکاناتی را با وردپرس طراحی نمود؟

  اگر بخواهیم به طور خلاصه به این سوال پاسخ دهیم، جواب خیر می باشد.

  هر وب سایت با هر امکاناتی را نمی توان با وردپرس طراحی نمود و در برخی وب سایت با محدودیت مواجه می شویم. جواب کامل تر را می توانید با مطالعه مزایا و معایب سایت های وردپرسی دریافت کنید.

  ولی همین سیستم آماده وردپرس که محبوبیت بسیاری نیز دارد، دارای مزایا و معایبی می باشد که در ادامه مطلب هر کدام را به طور مفصل مورد بررسی قرار داده ایم.

  مزایای طراحی سایت با وردپرس
  راحتی در ویرایش و بروزرسانی سایت:
  برای درج محتوا و انجام تعییرات ساده در سایت های وردپرسی دست شما باز تر است و به راحتی هرچه تمام تر می توانید سایت های وردپرسی خود را ویرایش کنید. تنها با یک آموزش ساده توسط طراح سایت یا فیلم های آموزشی داخل اینترنت می توانید سایت های وردپرسی خود را بروز رسانی نمایید.

  اضافه کردن امکانات جدید و مورد نیاز با نصب افزونه:
  مجموعه برنامه نویسان بسیاری در سراسر دنیا وجود دارند که تعداد بسیار بالایی افزونه و پلاگین برای همه قسمت های وردپرس نوشته اند که شما با نصب هر یک از افزونه ها می توانید امکانات جدید و موردنیازتان را به سایت خود اضافه کنید.

  افزونه های وردپرس رایگان و پولی می باشند که بسته به قابلیت و امکاناتی که برای شما در وب سایت تان ایجاد می کند ممکن است تعرفه های مختلفی توسط برنامه نویس افزونه برای آن پلاگین درنظر گرفته شده باشد.

  راه اندازی سریع وب سایت:
  با سیستم مدیریت وردپرس به راحتی و در مدت زمان کم می توان سایت طراحی کرد. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که برای طراحی یک وب سایت ساده زمان کمی صرف می شود. ولی برای راه اندازی یک وب سایت ایمن و حرفه ای، زمان بیشتری مورد نیاز می باشد که این زمان از امکانات موردنظر گرفته شده برای سایت تعیین می شود.

  عدم نیاز به طراح سایت در ادامه:
  اگر شما نگران این موضوع هستید که پس از طراحی سایت، باید برای هر تغییر داخل سایت به طراح سایت مراجعه کنم و مدام باهاش در ارتباط باشم، اصلا هیچ جای نگرانی ندارد.

  شما پس از طراحی سایت خود با وردپرس، تنها با یک آموزش ساده می توانید سایت خود را بروزرسانی نمایید.

  ولی اگر قصد افزودن امکانات جدید و تغییرات ظاهری در سایت خود را داشته و هیچ دانشی از طراحی سایت نداشته باشید، باید حتما به طراح سایت مراجعه نمایید.

  این نکته را هم در نظر داشته باشید که حتما با طراح سایت یک قرارداد پشتیبانی تنظیم کنید که سایت شما را از لحاظ بروزرسانی افزونه ها و تامین امنیت حداقلی سایت، خیابتان راحت باشد.

  وجود قالب و طرح های بسیار متنوع:
  برای طراحی سایت با وردپرس در هر حوزه ای که داخل اینترنت سرچ کنید، قالب های متنوع و بسیاری وجود دارد که شما می توانید به راحتی قالب مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اگر قالب هم مدنظر و مورد پسندتان نبود می توانید طرح اولیه خود را به طراح سایت بسپارید تا برای شما قالب و طرح مدنظرتان را پیاده سازی کند.

  ** وجود قالب های آماده وردپرس در اینترنت به این معنا نمی باشد که طراحی سایت با وردپرس هیچ کاری ندارد و در کمترین زمان طراحی می شود. بلکه وجود قالب های آماده تنها 20 درصد کار را پیش می برد و برای هر قسمت از سایت تغییرات بسیاری باید بر روی قالب اعمال شود تا یک وب سایت ایده آل طراحی گردد.

  معایب طراحی سایت با وردپرس
  محدودیت در گسترش سایت:
  با طراحی وب سایت با وردپرس شما با محدودیت در گسترش امکانات سایت مواجه خواهید شد. البته اگر شما قصد گسترش سایت و برنامه بلند مدت داشته باشید، با این مشکل مواجه خواهید شد ولی اگر قصدتان راه اندازی یک وب سایت معمولی می باشد، نگران این موضوع اصلا نباشید.

  کاهش امنیت و کند شدن سرعت سایت با نصب افزونه های اضافی:
  هر افزونه ای که برای سایت خود نصب می کنید، توسط یک گروه برنامه نویس نوشته شده است. نصب تعداد زیاد افزونه ها ممکن است تداخل بین کدهای سایت ایجاد نماید و همین تداخل باعث ایجاد روزنه و کاهش امنیت سایت شود.

  همچنین با نصب هر افزونه، تعدادی درخواست سمت سرور فرستاده می شود که اگر تعداد افزونه ها داخل سایت بالا باشد به طبع آن نیز تعداد درخواست های ارسالی سمت سرور نیز بالا می رود که همین موضوع باعث کاهش و کند شدن سرعت سایت می شود.

  برای مشاهده تعداد درخواست هایی که سمت سرور فرستاده می شود، می‌توانید از وب سایت Gtmetrix استفاده نمایید که در قسمت Total Page Requests تعداد درخواست های ارسالی سمت سرور را نمایش می دهد و با غیرفعال کردن افزون های اضافی، شاهد تعییرات در این ارسال درخواست ها خواهید بود.

  استفاده از طرح و قالب های محدود:
  در سایت های وردپرسی به دلیل آماده بودن قالب های بسیار، دیگر کسی به سراغ طراحی خاص برای سایت وردپرسی خود نمی رود. ولی اگر کسی بخواهد تغییرات خاصی در ظاهر سایت خود بدهد، با محدودیت هایی مواجه می شود که انجام آن در سایت های وردپرسی سخت می باشد و کمتر کسی زیر بار این کار می رود. به همین دلیل در این مواقع استفاده از برنامه نویسی اختصاصی به جای وردپرس توصیه می شود.

  انواع طراحی سایت با وردپرس
  تعداد وب سایت هایی که می توان با وردپرس طراحی نمود بسیار می باشد که به جرات می توان گفت که در 90 درصد حوزه های فعالیت در فضای مجازی می توان با وردپرس سایت طراحی نمود. ولی راه اندازی یک وب سایت وردپرسی با امکانات بسیار همیشه خوب نمیشود و در اکثر مواقع که سایت با امکانات بسیار و خاص مدنظر است، طراحی سایت با برنامه نویسی اختصاصی بسیار به صرفه و معقولانه تر است.

  اکثر وب سایت هایی که می تواند با وردپرس طراحی نمود، شامل موضوعات زیر هستند:

  وب سایت شرکتی، شخصی، فروشگاهی، املاک، خبری، رستوران، کافی شاپ و … .

  امکانات وب سایت های وردپرسی
  وب سایت های وردپرسی بسته به موضوع و حوزه فعالیت وب سایت دارای امکانات مختلفی می باشند که در زیر تعدادی از امکانات پایه و پیشرفته در وب سایت های وردپرسی را ذکر می کنیم:

  امکان اتصال به شبکه های اجتماعی
  خبرنامه ایمیلی
  ساخت فروشگاه اینترنتی با امکانات متنوع
  اسلایدر حرفه ای و گالری تصاویر
  ثبت نام کاربر در سایت
  ساخت انجمن و تالارهای گفتگو (forum)
  امکان ساخت دسترسی برای کاربر با سطح دسترسی های مختلف
  افزونه های پیشرفته سئو
  وبلاگ پیشرفته و خبری
  فروش آنلاین فایل
  اتصال به درگاه پرداخت

  تفاوت سایت وردپرسی و اختصاصی
  برای راه اندازی یک وب سایت از وردپرس و سیستم های مدیریت محتوای آماده استفاده کنیم بهتر است یا برنامه نویسی اختصاصی؟

  در مقاله “ساخت وب سایت با وردپرس یا برنامه نویسی؟؟ کدامیک؟؟” شما را به طور کامل با تفاوت های این دو آشنا کرده ایم که به شما در انتخاب و استارت راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود، بسیار کمک می کند.

  آموزش طراحی سایت با وردپرس
  برای آموزش و یادگیری طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، ویدئوهای و آموزش های بسیاری در بستر اینترنت وجو دارند.

  برای یادگیری طراحی سایت شما تنها نیاز به یادگیری وردپرس ندارید و یادگیری ابتدایی html و css می تواند به شما در یادگیری و طراحی سایت بسیار کمک کند.

  یکی از خدمات مجموعه MasterDM آموزش طراحی سایت صفر تا صد با وردپرس می باشد که هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری انجام می شود.

  اگر قصد مشاوره و اطلاع از نحوه آموزش و سرفصل های یادگیری طراحی سایت با وردپرس دارید با ما ارتباط برقرار نمایید و یا از طریق تکنیل فرم سفارش و مشاوره رایگان، نیاز خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  سرفصل های کلی دوره آموزشی طراحی سایت با وردپرس:

  آموزش خرید دامنه ir و com
  آموزش امکانات مورد نیاز هاست Cpanel
  راه اندازی و نصب سیستم وردپرس
  نصب قالب و تغییرات لازم بر روی قالب
  نصب افزونه های مورد نیاز
  تغییرات css لازمه بر روی سایت برای اعمال تغییرات

  ** دوره های حضوری تنها در شهر اصفهان برگزار می شود ولی دوره های آنلاین به صورت کشوری نیز قابل برگزاری است.

  پروژه دانشجویی طراحی سایت با وردپرس
  دانشجویان و یا هنرستانی های رشته های کامپیوتر برای انجام پروژه هایی که توسط اساتید برایشان تعیین می شود نیاز به طراحی سایت با وردپرس دارند.

  یکی دیگر از خدمات مجموعه MasterDM به غیر از طراحی سایت برای شرکت ها، طراحی وب سایت با وردپرس برای دانشجویان نیز می باشد که دانشجویان با تعریف نیازهای پروژه می توانند انجام پروژه های خود را به ما بسپارند و با خیال راحت پروژه های خود را تحویل دهند.

  در قسمت سفارش و مشاوره رایگان، نیاز های خود را وارد نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  شرکت طراحی سایت با وردپرس
  شرکت و اشخاص بسیاری وجود دارند که در زمینه طراحی سایت با وردپرس فعالیت می کنند و نمونه کارهای بسیاری در این زمینه دارند. ولی مورد بسیار مهمی که شما باید در هنگام بررسی شرکت ها مورد توجه قرار دهید، نمونه کارها و نظرات مشتریان آن شرکت می باشد که چه سابقه ای از خود بجا گذاشته است.

  اگر یک شرکت نمونه کارهای بسیار زیبا و جذابی داشته باشد، ولی از لحاظ پشتیبانی سایت ضعیف عمل کند، ممکن است در ادامه راه ما با مشکل مواجه شوید.

  شرکتی در این زمینه مناسب است که از آخرین تکنولوژی های طراحی سایت استفاده کند و تیم قوی و حرفه ای در این زمینه داشته باشد. همچنین پشتیبانی قوی نیز در انتخاب شرکت بسیار حائز اهمیت است.

  آیا برای سپردن طراحی سایت خود، تنها باید به شرکت های طراحی سایت در شهر خود اکتفا کنیم؟

  جواب این سوال منفی می باشد.

  در امر طراحی سایت هیچ نیازی به حضور و جلسه با شرکت طراحی نمی باشد و شما می توانید تنها با مشخص کردن طرح و امکانات سایت خود، سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید و تمامی قراردادها و کارهای وب سایت نیز به صورت آنلاین انجام می شود.

  پس اصلا هیچ حای نگرانی ندارد که شما حتما باید به شرکت طراحی در شهر خود این کار را بسپارید.

  شما با بررسی شرکت های مختلف در سراسر کشور می توانید بهترین شرکت طراحی سایت با وردپرس را پیدا کنید و سایت خود را با خیال راحت به آن شرکت بسپارید.

  طراحی سایت وردپرسی توسط MasterDM
  از جمله خدمات MasterDM طراحی وب سایت با وردپرس برای اشخاص، شرکت ها و دانشجویان می باشد. شما می توانید در قسمت سفارش و مشاوره رایگان، پروژه مورد نیاز خود را تعریف نمایید تا پس از بررسی، کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و جزئیات کامل پروژه به همراه زمان و قیمت را خدمتتان اعلام کنند.

  رزومه و نمونه کارهای اجرایی MasterDM گویای نتیجه و کیفیت پروژه شما می باشد. پس با مشاهده نمونه کارها، به توانایی های مجموعه ما پی ببرید و با خیال راحت پروژه خود را به ما بسپارید.

  از جمله ویژگی های برتر مجموعه ما، طراحی انواع وب سایت با وردپرس می باشد که البته قبل از طراحی سایت، به شما مشاوره رایگان در رابه با نحوه اجرای پروژه داده می شود که انجام آن با وردپرس بهتر است یا یا برنامه نویسی اختصاصی.

  ** مشاوره ما را قبل اجرای پروژه را از دست ندهید، حتی اگر اجرای آن را به ما نسپارید.

  طراحی سایت وردپرس در اصفهان
  شرکت های بسیاری در اصفهان وجود دارند که در زمینه طراحی وب سایت با سیستم مدیریت محتوا وردپرس، وب سایت طراحی می کنند. نمونه بارز این شرکت ها را در خیابان هشت بهشت می توانید مشاهده کنید که بدون اغراق می توان گفت که حداقل 10 شرکت طراحی سایت در محدوده خیابان هشت بهشت اصفهان وجود دارند.

  اما یه سوال و یا نکته بسیار مهم این است که بهترین این شرکت ها را در اصفهان چگونه پیدا کنیم؟

  همان طور که در قسمت شرکت های طراحی سایت با وردپرس توضیح دادیم، برای تشخیص و انتخاب بهترین شرکت باید سابقه آن شرکت و نمونه کارها را مشاهده کرد تا بتوان از روی رزومه بهترین شرکت را انتخاب کرد.

  اصفهان یک شهری می باشد که بیشتر کسب و کارها هنوز در بستر سنتی فعالیت می کنند. پس اگر شما می خواهید در کسب و کار خود پیشرفت کنید و از دیگر رقبایتان در این دوران کرونایی پیشی بگیرید، از داشتن یک وب سایت مناسب غافل نشوید.

  هرچند که داشتن یک وب سایت به تنهایی نمیتواند کسب و کار شما را رونق و گسترش دهد، بلکه باید در حوزه دیجیتال مارکتینگ وارد شوید که در صفحه مربوطه به این خدمات توضیح کارمل تری داده ایم که راحت تر بتوانید در مورد این موضوع تصمیم گیری کنید.

   

  نمونه کارهای وب سایت وردپرسی طراحی شده توسط MasterDM
  در زیر تعدادی از پروژه ها و نمونه کارهایی که توسط MasterDM با سیستم مدیریت محتوا وردپرس طراحی شده است را مشاهده می کنید که هر کدام از وب سایت های طراحی شده، امکانات خاص خود را دارد.

   

  قیمت طراحی سایت وردپرس
  هر وب سایت وردپرسی، امکانات و طرح خاص خود را دارد که تمامی این موارد بر روی فیلد قیمت گذاری تاثیرگذار خواهد بود.

  قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی با وردپرس با یک وب سایت شخصی یا شرکت متفاوت می باشد. چون طرح و امکانات هرکدام متفاوت است.

  اگر شما قصد راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کار خود را دارید، باید حوزه فعالیت وب سایت و امکاناتی که برای سایت خود مدنظر دارید را به طراح سایت بگویید تا طراح بتواند قیمت و زمان مناسب را به شما اطلاع دهد.

  متاسفانه به دلیل زیاد شدن دست در این کار، با قیمت های مختلفی و تعجب برانگیزی مواجه می شویم که همین قیمت های دروغین باعث تخریب ذهن مشتری می شود و کلیت و ذهنیت مشتری نسبت به کارکنان این شغل را خراب می کند.

  در روزنامه یا سایت های درج آگهی مثل دیوار، آگهی هایی با عنوان “طراحی سایت قفط 100 هزار تومان با هاست و دامنه” مشاده می کنیم که همین آگهی ها باعث خراب شدن بازار می شود.

  مشتری فریب این هزینه کم را می خورد، بعد که سایت طراحی شد و هیچ پشتیبانی نداشت و دامنه به نام خودش نبود و دیگر مشکلاتی که تهایتا پس از دو ماه برایش پیش می آید، دیگر بیخیال وب سایت می شود و در ذهن خود فکر میکند که اکثر طراحان وب سایت، فریب کار هستن و حرفه ای و کاربلد نیستن.

  ولی یه ضرب المثل معروف هست که میگه: هیچ ارزانی بی عیب نیست.

  پس اگر شما واقعا قصر طراحی و راه اندازی وب سایت برای خود را دارید، اصلا دنبال هزینه کم نباشید و سعی کنید با یک شرکت قرارداد ببندید که پشتیبانی سایت شما را هم انجام دهد و نمونه کارهای حرفه ای داشته باشد.

  نمونه کارهای هر شرکتی، تضمین انجام پروژه شما می باشد.

  حداقل قیمت مناسب برای راه اندازی یک وب سایت وردپرسی، حداقل 500 هزار تومان با پایین ترین امکانات می باشد که این هزینه کف قیمت است و با توجه به موضوع سایت و امکانات، قابل افزایش و تغییر است.

  در زیر تعدادی از پکیج های طراحی سایت با وردپرس ذکر شده است که شما می توانید بر طبق آن ها پکیج مود نیاز خود را انتخاب کنید.

  ولی بهترین کار برای دریافت قیمت طراحی سایت با وردپرس و مدت زمان طراحی آن، تکمیل فرم دریافت قیمت می باشد که شما در این فرم موضوع و حوزه فعالیت وب سایت و همچنین امکانات مورد نظرتان را وارد می کنید و پیش فاکتور MasterDM برایتان ارسال می شود که بهتر بتوانید نتیجه گیری کنید.

  پکیج های طراحی سایت با وردپرس
  طراحی سایت فروشگاهی
  $شروع قیمت از 2 میلیون تومانmo
  درج محصولات
  اتصال به درگاه پرداخت
  مدیریت سفارشات و محصولات
  معرفی پرفروش ترین محصولات
  طراحی سایت شرکتی و سفارشی
  $شروع قیمت از 1 میلیون تومانmo
  اسلایدر رولوشن
  فرم تماس با ما
  معرفی محصولات
  معرفی خدمات
  طراحی سایت وردپرسی رایگان به چه صورت است؟
  هر کاری یه ارزش و بهایی دارد که باید پرداخت کرد. حال نسبت به پرداخت بها، کار تحویل می گیرید. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید هر کاری که مبلغ و یا بهای بالایی دارد، حتما از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

  طراحی سایت با وردپرس در کشور ما با هزینه های متفاوتی انجام می شود. برخی مواقع آگهی هایی با مضامین طراحی سایت وردپرس رایگان مشاهده می کنیم که معلوم نیست پروژه به چه صورت اجرا می شود.

  پس مراقب باشید که هیچ موقع هزینه طراحی سایت وردپرسی شرکت ها را با افراد مبتدی که قصد خراب کردن بازار و بی اعتماد کردن مشتریان نسبت به افراد این حوزه شغلی را دارند را با هم مقایسه نکنید.

  هر کاری یک ارزشی دارد. با پرداخت بها و ارزش هر کاری می توانید در کا خود پیشرفت کنید.

  سفارش طراحی سایت وردپرسی
  جهت سفارش خدمات متنوع MasterDM می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید که با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما در کمتر از 24 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

  همچنین برای ارتباط سریع تر می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

  مشاوره رایگان طراحی سایت با وردپرس
  اگر قبل از سفارش و یا تصمیم نهایی خود برای انجام کار، از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید، هیچ ضرری نخواهید دید و بلکه سود هم می کنید.

  بدون هیچ هزینه ای، مشاوره رایگان ما را از دست ندهید.

  طراحی سایت فروشگاهی

  فروش فیزیکی و مجازی

  تومان10میلیون

  Pay Annual & Get 2 Months Free! ($11,990/yr.)

  Competitive Analysis
  10 Custom Social Media Posts
  1 Blog Post
  5 Keywords Tracked & Managed
  Ongoing Expertise & Consulting
  Get Started
  All Basic Services Include:

  طراحی سایت شرکتی و سفارشی

  اختصاصی و شرکتی

  $500/per month

  Pay Annual & Get 2 Months Free! ($11,990/yr.)

  Analysis & Brand Audit
  20 Custom Social Media Posts
  2 Blog Post
  10 Keywords Tracked & Managed
  1 Monthly Email Send
  Get Started
  All Basic Services Include:

  طراحی سایت آموزشی

  آموزش مجازی

  $799/per month

  Pay Annual & Get 2 Months Free! ($11,990/yr.)

  Analysis, Brand & Website
  20 Custom Social Media Posts
  5 Blog Post
  25 Keywords Tracked & Managed
  PPC Campaign Management
  Get Started
  All Basic Services Include:

  Ready to Grow Your Business?

  We Serve our Clients’ Best Interests with the Best Marketing Solutions. Find out More

  How Can We Help You?

  Need to bounce off ideas for an upcoming project or digital campaign? Looking to transform your business with the implementation of full potential digital marketing?

  For any career inquiries, please visit our careers page here.